W jedynym meczu rozegranym w sobotę przez naszą drużynę PYRA pokonała MKS MOS Konin 98 : 57.
Wyniki kwart: 25:20, 41:1, 15:21, 17:15.

Poniżej prezentujemy komentarz trenera T. Eicherta:
Nasza drużyna rozegrała kolejny bardzo dobry mecz. Wyraźnie dominowaliśmy nad przeciwnikiem umiejętnościami technicznymi. W drużynie z Konina wystąpił król strzelców poprzedniego sezonu – Daniel Kotwasiński (36 pkt.). Tym razem nasz zespół nie skupiał się na powstrzymaniu tylko tego zawodnika, główną uwagę poświęcaliśmy naszej grze pressingiem na całym boisku i rozwiązywaniu akcji w ataku pozycyjnym.
Po bardzo dobrym początku (19:8) nasz zespół wyraźnie obniżył loty pod koniec pierwszej kwarty, co doprowadziło do wyniku 25:20 na koniec tej części. Druga kwarta w naszym wykonaniu była bardzo dobra, prawie perfekcyjna. Agresywna obrona na całym boisku doprowadzała do sytuacji, kiedy przeciwnik przez długie momenty nie mógł przeprowadzić piłki na pole ataku. Wynik w tej kwarcie (41:1) mówi sam za siebie.
W drugiej połowie meczu na boisku przebywali głównie zmiennicy, którzy ogrywali się przed następnymi meczami. Debiut w oficjalnym meczu zaliczył Łukasz Kupczyński, który zdobył 4 pkt. i miał aż 12 zbiórek.
Każdy z zawodników zdobył punkty, chociaż w meczowym protokole punkty Kacpra Dembskiego zostały zapisane innemu zawodnikowi. Na pochwałę zasługuje cały zespół za agresywną obronę i waleczność.